Z radością informujemy, że otrzymaliśmy dofinansowanie od Fundacji PZU na realizację naszego projektu „Interdyscyplinarna pomoc osobom uzależnionym”. W ramach projektu przeprowadzimy cykl zajęć sportowych i muzycznych dla pacjentów Ośrodka Readaptacyjno-Rehabilitacyjnego w Anielinie. Wiemy, jak ważne jest wsparcie pacjentów w terapii. Celem zajęć będzie zmotywowanie ich do pracy nad sobą. Na naszych zajęciach nauczą się czegoś nowego, rozwiną posiadane talenty, a to pomoże im uwierzyć w siebie i zmienić schematy myślenia o sobie oraz w relacjach z innymi. Sport oraz muzyka wzmocnią ich poczucie wartości, pozwolą na lepszą komunikację z innymi i pomogą w sposobach radzenia sobie z agresją.

Zajęcia sportowe poprowadzi Paweł Michalik. Absolwent AWF z uprawnieniami trenera II klasy w boksie, instruktor kulturystyki oraz fitness joggingu. Na co dzień pracuje jako nauczyciel WF oraz trener boksu Legia Fight Club.

Zajęcia muzyczne z nauki gry na gitarze poprowadzi Awelina Szumnarska. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie, w klasie gitary prof. Marcina Zalewskiego. Posiada sześcioletnie doświadczenie w nauczaniu gry na gitarze w szkołach muzycznych. Aktualnie pracuje w Społecznej Szkole Muzycznej I st. Im. W. Lutosławskiego w Warszawie. Koordynuje grupę muzyczną wspólnoty Przymierza Miłosierdzia w Warszawie.

Zajęcia rozpoczną się w listopadzie 2016.

Czas realizacji projektu: 09.11.2016 – 05.07.2017

Koordynator projektu: Justyna Chłodny

Kontakt: jchłodna@wp.pl; fundacja@pasjazycia.org