Kochani nasi,

chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma ważnymi informacjami o naszych działaniach w Fundacji z ostatnich kilku miesięcy (lipiec-wrzesień 2016) należą do nich między innymi:

– w sekretariacie Fundacji znajduje się telefon zaufania. Dzwoniące osoby mogą uzyskać pomoc w temacie uzależnienia i współuzależnienia. Jeśli problem dotyczy Ciebie lub osoby z Twojego otoczenia możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc.

– kilkoro z naszych członków zaangażowanych jest w pomoc terapeutyczno – apostolską z osobami uzależnionymi od narkotyków.

– coraz prężniej działa i rozwija się nasz sklep charytatywny “Niebo,” który mieści się na Pradze.

– Siostra Jola pracuje z ks. Słowikiem (odpowiedzialnym w Australii i Nowej Zelandii za duszpasterstwo) oraz ojcami chrystusowcami nad programem wizyty w Australii.
Program ma obejmować spotkania z rodzicami w parafiach polonii australijskiej.

– W telewizji TVP 1 , TV INFO i TVN został transmitowany wywiad z s. Jolą o znajomości i doświadczeniu spotkania ze Św. Matka Teresą z Kalkuty.

– 1 września s. Jola prowadziła prelekcję w Liceum Ogólnokształcącym Przymierza Rodzin na temat życiowych pasji.

– telewizja TV3 nakręciła na terenie budowy w Legionowie reportaż o postępach budowy i jej celach.

– dostaliśmy ofertę na projekt kaplicy w budowanym budynku Centrum.

– w sierpniu w Anielinie członkowie zespołu odpowiedzialni za nowy projekt „PZU” spotkali się z kierownikiem Ośrodka w Anielinie Januszem Strzeleckim. Omówiono możliwości współpracy i ramy czasowe.
W ramach projektu chcemy współpracować z Ośrodkiem Leczenia Uzależnień w Aninie. Rozpoczęliśmy już pracę nad projektem, który bedzie dofinansowany przez “PZU”

– fundacja zebrała podpisy do listu skierowanego do Ojca Świętego z prośbą o wyniesienie na ołtarze Patronki Fundacji s. Józefy Menendez.

– trwają dalsze działania budowy Centrum “Pasja Życia” i pozyskiwanie funduszy na ten cel.

Dziękujemy Wam serdecznie za dotychczasowe wsparcie finansowe, modlitewne i mentalne. Jesteście nieocenieni