W ubiegły piątek Siostra Jola wraz z manager Fundacji pani Agnieszką Marciniak odpowiedziały na zaproszenie Państwa Magdy i Roberta do Dąbrówki pod Lublinem.

Działają oni w Nowej Ewangelizacji. Prowadzą skansen, przy którym odbywają się warsztaty, różne pokazy i spotkania tematyczne – głównie w duchu religijnym, a przede wszystkim walczą z tematyką uzależnień wśród mieszkańców Dąbrówki. Podczas pobytu Siostry Joli i p. Agnieszki miały miejsce dwa spotkania promujące działalność Siostry, jej książkę i naszą Fundację. Na spotkaniach byli obecni mieszkańcy wsi przede wszystkim Ci walczący z nałogami. Drugiego dnia Państwo Niedziałkowie zaprosili nas do swojego sklepu ze zdrową żywnością, a potem zebraliśmy się w hali, w której na co dzień odbywają się warsztaty i spotkania. Na miejscu zgromadziła się głównie młodzież, z którą rozmawialiśmy o 12 krokach odnowy duchowej, działalności Fundacji i walce z nałogami.

To był bardzo piękny i owocny czas. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości nawiążemy współpracę z p. Niedziałek i wspólnie poprowadzimy warsztaty, wyjazdy integracyjne i będziemy pozyskiwać środki na dalszą budowę Centrum “Pasja Życia.” Cieszymy się, że jest tak wiele osób, które tworzą tak potrzebne inicjatywy ku polepszeniu sytuacji ludzi przeżywających trudności.

Jeśli ktoś z Was tworzy podobne projekty, którymi chciałby się z nami podzielić lub współtworzyć z nami jakieś inicjatywy czekamy na Wasze wiadomości 🙂

Poniżej krótka fotorelacja z wyjazdu do Dąbrówki.