Wydarzenia, które miały miejsce w Fundacji w IV kwartale 2016 r.

PAŻDZIERNIK

14.X wysłano listy do darczyńców fundacji – listy z podziękowaniami, gadżety fundacji (bransoletki, torby wykonane przez Paulinę Jurkiewicz), książki “Siostra na krawędzi” i kubki.

19.X. podpisana zostaje umowa z Fundacją PZU na projekt pt. „Interdyscyplinarna pomoc osobom uzależnionym”. Odpowiedzialna za projekt zostaje Justyna Chłodny.
Projekt obejmuje zajęcia sportowe i naukę gry na gitarze i jest realizowany z podopiecznymi w Anielinie.

19.X. plac budowy Centrum w Legionowie zostaje przekazany inspektorom pomocniczym w ramach wolontariatu.

LISTOPAD

22.XI. zacieśnienie współpracy z p.Robertem Niedziałkiem z Dąbrówki k/Lublina.Padła propozycja, aby Fundacja rozprowadzała wartościowe gry planszowe, które córki Pana Roberta zaprezentowały członkom Fundacji – dochód ze sprzedaży gier przeznaczony byłby na cele fundacyjne.
Pan Robert Niedziałek proponuje sfinansowanie kursu fundrisingu dla członków Fundacji – początek 2017 r.

22.XI. zostaje podpisana umowa na dostawę i montaż windy zawarta z firmą LIFT SERWIS S.A w Lublinie.

GRUDZIEŃ

03.XII. wyjazd s. Joli z Agnieszką Marciniak i jej rodziną do Lublina na marsz Św. Mikołaja. Udział w kiermaszu – wystawione były do sprzedaży książki religijne, modlitewniki, książka „Siostra na Krawędzi’’

04.XII. kiermasz w Pomiechówku na którym również sprzedawano książkę „Siostra na krawędzi” oraz gadżety wykonane przez Fundację Otwarte Serce.

05.XII. msza dla członków Rady, Zarządu, wolontariuszy i sympatyków Fundacji celebrowana przez ks. prof. Romualda Jaworskiego. Po mszy spotkanie z agapą.

06.XII. kiermasz w Szkole Podstawowej Przymierza Rodzin

19.XII. wizyta 5 członków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na budowie w Legionowie – ocena stopnia realizacji umowy dotacyjnej. Później, spotkanie wigilijne z członkami Kancelarii.