[trx_googlemap address=”Legionowo, ul. Strużańska 2B” zoom=”9″ style=”default” width=”100%” height=”240″]

 

Centrum “Pasja Życia” powstanie w Legionowie przy ul. Strużańskiej 2B. Centrum będzie miejscem otwartym i przyjaznym dla gości. To będzie dom, w którym można czuć się bezpiecznie. Grono wykwalifikowanych pracowników zapewni profesjonalną pomoc w osobistym rozwoju i radzeniu sobie z rozmaitymi problemami.

W swoich założeniach ma być miejscem o wszechstronnym zastosowaniu. Na osoby, które będą borykać się ze znalezieniem mieszkania, np. po skończonej terapii będą czekać przygotowane pokoje hostelowe. Dla młodzieży udostępnione będą sale zajęciowe, pracownie artystyczne, studio nagraniowe, sala sportowa, ściana wspinaczkowa. Będzie tam również dobrze i nowocześnie wyposażona pracownia komputerowa.

W części parterowej będzie ogólnodostępna kawiarnia, sklepik itp. Letni taras umili pobyt niejednemu marudzie. Najważniejszym miejscem będzie kaplica z oknami skierowanym na skrzyżowanie. Wejść do niej będzie mógł każdy, kto tego będzie potrzebował. Będzie ona miała charakter katolicki i ekumeniczny.