Projekt jest finansowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej
w ramach konkursu „ Po pierwsze rodzina”, Priorytet nr.2 „Kluby”
Wartość dofinanasowania 500 000 PLN, całkowita wartość zadania : 500 000 PLN
Data podpisania umowy o dofinansowanie : 01.05.2023.

Cel zadania : „Stworzenie sieci 5 klubów mam na terenie Warszawy i okolic”.

Akademia Rozwoju Kobiety i Rodziny” to sieć 5-ciu  warszawskich klubów dedykowanych kobietom, który powstał 01.05.2023 na bazie 4 lat doświadczeń   „ Akademii Kobiety Szczęśliwej „ z Józefosławia.

Akademia to co tygodniowe spotkania przy włoskiej kawie i dobrym ciastku,  które są okazją do wzajemnego rozwoju i wsparcia a także platformą do budowania relacji na bazie wyjątkowych prelegentów, inspirujących lektur, ciekawych warsztatów i nowoczesnych programów szkoleniowych np. Johna Maxwella opartych o wartości chrześcijańskie.

Jest to miejsce gdzie kobiety odbudowują swoje poczucie wartości,  znajdują wsparcie i narzędzia oraz motywację w postaci grupy innych kobiet. Jest to miejsce gdzie czują się wysłuchane . Spotkania odbywają się w 5 lokalizacjach ( Ursynów, Konstancin Jez., Muranów, Czerniakowska, Legionowo ) zarówno stacjonarnie, jak i wirtualnie, co tydzień w trakcie roku szkolnego. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Akademia Rozwoju Kobiety i Rodziny działa co tydzień zgodnie z harmonogramem spotkań w systemie szkolnym. Spotkania odbywają się co tydzień – 1 x w tygodniu , w rodzinnej i przyjaznej atmosferze. Każda kobieta jest mile widziana bez względu na wiek czy wartości.  Więcej informacji na naszych stronach fb oraz na www.akademiarozwojukobiety.pl

GŁÓWNA STRONA NA FB:
https://www.facebook.com/AkademiaRozwojuKobiety/

MOKOTÓW:
https://www.facebook.com/AkademiaRozwojuKobietyCzerniakowska

KONSTANCIN:
https://www.facebook.com/AkademiaRozwojuKobietyKonstancin/

MURANÓW:
https://www.facebook.com/AkademiaRozwojuKobietyMuranow1/

URSYNÓW:
https://www.facebook.com/akademiarozwojukobietyursynow/

LEGIONOWO:
https://www.facebook.com/AkademiaRozwojuKobietyLegionowo/